Ubierz swojego faceta – czyli ubrania dla prawdziwych mężczyzn.

Mężczyzna ma ułatwione zadanie podczas formalnych wyjść. Ubiera garnitur, który akurat wisi w szafie i z pewnością będzie wyglądał w nim świetnie, ponieważ dobrze skrojony ciemny zestaw doda mu klasy. Ale kiedy w jego życiu pojawia się kobieta, zaczynają się schody.

Kupujemy mu wymyślne krawaty i dopasowujemy kolorystycznie do własnych kreacji, tak aby tworzyć idealnie wyglądającą parę, a przecież moda odchodzi już od perfekcyjnie dopasowanych kolorów.

Idealnie dopasowany odcień krawata czy muszki do naszej sukienki nie jest już na topie, a nawet pokuszę się o stwierdzenie, że nie prezentuje się dobrze. Jeżeli zależy Ci na kompatybilnym looku – postaw na różne odcienie. Czerp przyjemność z zabawy kolorami oraz wzorami.

Ponadczasowym wyborem zarówno krawatów jak i garniturów będzie granat czysty lub w kratę. Zdaje on egzamin zarówno podczas wesel jak i mniej formalnych wyjść. Pamiętaj jednak, żeby jego barwa nie wpadała zbyt mocno w niebieski ponieważ Twój mężczyzna może nie czuć się komfortowo mimo podążania za trendami. Wybierzcie stonowany kolor oraz klasyczny krój, którego urozmaiceniem będą śmieszne skarpetki oraz pasujący krawat.

Jeżeli jednak chcecie zaszaleć w nadchodzącym sezonie, postawcie na brąz. Pamiętajcie jednak, że moda na ten kolor może przeminąć, a garnitur zostaje na lata.

Niech Twój facet poczuje się wyjątkowo oraz męsko w nowej stylizacji, a za sprawą większej pewności siebie wasza dwójka przyciągnie wiele pozytywnych spojrzeń.

Dodaj komentarz

Co najmniej 4 znaki